![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 3 400 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 80 cm |
| Képátló (inch) | 32 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Full HD |
| Felbontás | 1920 x 1080 pixel |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Dinamikus kontraszt | 5000000:1 |
| Képfrissítési frekvencia | 100 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Nincs |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Nincs |
| DVB-S2 | Nincs |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
| Teletext | Van |
| PIP | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x10W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| HDMI-CEC támogatás | Nincs |
| DLNA támogatás | Nincs |
| PVR támogatás | Nincs |
| Böngésző | Nincs |
| Csatlakozók |
HDMI
Scart
Komponens
Kompozit
USB csatlakozó
Fejhallgató csatlakozó
CI+ interfész
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 72.3 cm |
| Magasság (talppal) | 46.5 cm |
| Mélység (talppal) | 16.3 cm |
| Tömeg (talppal) | 5.3 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 32 W |
| Éves energiafogyasztás | 45 kWh/év |
| Energiaosztály (2021-ig) | A+ |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 2 db |
| Scart bemenetek száma | 1 db |
| USB portok száma | 1 db |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 3 400 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 80 cm |
| Képátló (inch) | 32 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Full HD |
| Felbontás | 1920 x 1080 pixel |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Dinamikus kontraszt | 5000000:1 |
| Képfrissítési frekvencia | 100 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Nincs |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Nincs |
| DVB-S2 | Nincs |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
| Teletext | Van |
| PIP | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x10W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| HDMI-CEC támogatás | Nincs |
| DLNA támogatás | Nincs |
| PVR támogatás | Nincs |
| Böngésző | Nincs |
| Csatlakozók |
HDMI
Scart
Komponens
Kompozit
USB csatlakozó
Fejhallgató csatlakozó
CI+ interfész
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 72.3 cm |
| Magasság (talppal) | 46.5 cm |
| Mélység (talppal) | 16.3 cm |
| Tömeg (talppal) | 5.3 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 32 W |
| Éves energiafogyasztás | 45 kWh/év |
| Energiaosztály (2021-ig) | A+ |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 2 db |
| Scart bemenetek száma | 1 db |
| USB portok száma | 1 db |