![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 490 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 109 cm |
| Képátló (inch) | 43 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Betekintési szög | 178 ° |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
| Teletext | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x5W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| HDMI-CEC támogatás | Van |
| DLNA támogatás | Van |
| PVR támogatás | Van |
| Böngésző | Van |
| Csatlakozók |
HDMI
Komponens
Kompozit
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Optikai hang kimenet
CI+ interfész
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 97.5 cm |
| Magasság (talppal) | 61.5 cm |
| Mélység (talppal) | 18.8 cm |
| Tömeg (talppal) | 8.4 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 70 W |
| Éves energiafogyasztás | 97 kWh/év |
| Energiaosztály (2021-ig) | A |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 2 db |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 490 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 109 cm |
| Képátló (inch) | 43 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Betekintési szög | 178 ° |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
| Teletext | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x5W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| HDMI-CEC támogatás | Van |
| DLNA támogatás | Van |
| PVR támogatás | Van |
| Böngésző | Van |
| Csatlakozók |
HDMI
Komponens
Kompozit
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Optikai hang kimenet
CI+ interfész
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 97.5 cm |
| Magasság (talppal) | 61.5 cm |
| Mélység (talppal) | 18.8 cm |
| Tömeg (talppal) | 8.4 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 70 W |
| Éves energiafogyasztás | 97 kWh/év |
| Energiaosztály (2021-ig) | A |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 2 db |