LG TV 75" UHD - 75QNED86T6A.AEU
QNED, 4K, SMART, WEBOS
-18%
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: 5 MUNKANAP
GARANCIA: 1 év
LEGFONTOSABB INFÓK:
Képernyő
  • Képernyő méret: 190,5 cm (75")
  • HD típusa: 4K Ultra HD
  • Kijelző technológiája: QNED MiniLED
  • Képernyő formája: Lapos
  • Alap képméretarány: 16:9
  • Támogatott grafikus felbontások: 3840 x 2160
  • Válaszidő: 19 ms
  • Natív frissítési frekvencia: 120 Hz
  • Támogatott képfrissítési frekvenciák: 120 Hz
  • Képernyőfelbontás: 3840 x 2160 pixelek
  • Képernyő átmérője: 189 cm
TV Tuner
  • Tuner típusa: Digitális
  • Digitális jelátviteli szabvány: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Okos TV
  • Smart TV: Igen
  • Internet TV: Igen
  • Telepített operációs rendszer: WebOS 22
  • Képernyő tükrözés: Igen
  • Apple AirPlay 2 támogatás: Igen
  • Intelligens üzemmódok: Filmmaker
Audió
  • Hangszórók száma: 2
  • Kimeneti teljesítmény (RMS): 20 W
  • Hangdekóderek: Dolby Atmos
  • Hang üzemmódok: AI Sound Pro
Hálózat
  • Wi-Fi: Igen
  • Wi-Fi szabványok: Wi-Fi 5 (802.11ac)
  • Bluetooth: Igen
  • Bluetooth verzió: 5.0
  • Ethernet/LAN csatlakozás: Nincs
  • Wi-Fi Direct: Igen
  • Miracast: Igen
  • Webböngésző: Igen
Kialakítás
  • Termék színe: Fekete, Ezüst
  • VESA szerelés: Igen
    • Panelrögzítő interfész: 400 x 400 mm
  • Készülékház anyaga: Műanyag
  • Kihúzható kijelző: Nincs
  • Talp típusa: Középső kitámasztó
  • Forgó állvány: Nincs
  • Állvány színe: Fekete
Teljesítmény
  • Játékmód: Igen
  • Háttérvilágítás-tompítási technológia: Local Dimming
  • HDR támogatás: Igen
  • AMD FreeSync: Igen
    • AMD FreeSync típus: FreeSync
  • Játék jellemzők: Automatikus alacsony késleltetésű üzemmód (ALLM), Változó képfrissítés (VRR)
  • Csatlakozás utáni azonnali használat ('Plug and Play'): Igen
  • USB felvétel: Igen
Csatlakozók és csatlakozási felületek
  • HDMI-verzió: 2.0/2.1
  • PC bemenet (D-Sub): Nincs
  • USB 2.0 portok száma: 2
  • Digitális hang optikai kimenete: 1
  • Common interface (CI) foglalat: Nincs
  • Common interface Plus (CI+): Nincs
  • HDMI portok mennyisége: 4
Menedzsment funkciók
  • Kijelző típusa: Vezeték nélküli
  • Hangvezérlés: Igen
  • Kompatibilis az Amazon Alexa termékeivel: Igen
  • Működik a Google Asszisztenssel: Igen
Tápellátás
  • Áramfogyasztás (készenlét): 0,5 W
  • Energiahatékonysági osztály (SDR): G
  • Energiahatékonysági osztály (HDR): G
  • Energiafogyasztás (SDR) / 1000 óra: 135 kWh
  • Energiafogyasztás (HDR) 1000 óránként: 207 kWh
  • Energiahatékonysági osztály: A-G
Műszaki adatok
  • Javíthatósági index: 6.6
Méretek és tömeg
  • Szélesség (állvánnyal): 1673 mm
  • Mélység (állvánnyal): 405 mm
  • Magasság (állvánnyal): 1036 mm
  • Tömeg (állvánnyal): 42,7 kg
  • Szélesség (állvány nélkül): 1673 mm
  • Mélység (állvány nélkül): 44,9 mm
  • Magasság (állvány nélkül): 963 mm
  • Súly (állvány nélkül): 39,3 kg
Eredeti ár:
Részletes adatok a termékről:
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: 5 MUNKANAP
GARANCIA: 1 év
LEGFONTOSABB ADATOK:
Képernyő
  • HD típusa: 4K Ultra HD
  • Képernyő formája: Lapos
  • Alap képméretarány: 16:9
  • Válaszidő: 19 ms
  • Képernyő átmérője: 189 cm
TV Tuner
  • Tuner típusa: Digitális
Okos TV
  • Smart TV: Igen
  • Internet TV: Igen
  • Képernyő tükrözés: Igen
Audió
  • Hangszórók száma: 2
  • Hangdekóderek: Dolby Atmos
  • Hang üzemmódok: AI Sound Pro
Hálózat
  • Wi-Fi: Igen
  • Bluetooth: Igen
  • Bluetooth verzió: 5.0
  • Wi-Fi Direct: Igen
  • Miracast: Igen
  • Webböngésző: Igen
Kialakítás
  • Termék színe: Fekete, Ezüst
  • VESA szerelés: Igen
  • Készülékház anyaga: Műanyag
  • Kihúzható kijelző: Nincs
  • Forgó állvány: Nincs
  • Állvány színe: Fekete
Teljesítmény
  • Játékmód: Igen
  • HDR támogatás: Igen
  • AMD FreeSync: Igen
    • AMD FreeSync típus: FreeSync
  • USB felvétel: Igen
  • HDMI-verzió: 2.0/2.1
  • PC bemenet (D-Sub): Nincs
  • USB 2.0 portok száma: 2
  • HDMI portok mennyisége: 4
Menedzsment funkciók
  • Hangvezérlés: Igen
Tápellátás
Műszaki adatok
  • Javíthatósági index: 6.6
Méretek és tömeg
  • Mélység (állvánnyal): 405 mm
  • Tömeg (állvánnyal): 42,7 kg