![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 10 990 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 2 ÉV |
Képernyő |
|
| TV típusa | QLED |
| Képátló (cm) | 177 cm |
| Képátló (inch) | 70 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Hang |
|
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| PVR támogatás | Nincs |
| Böngésző | Van |
| Operációs rendszer | VIDAA |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Bluetooth
Fejhallgató csatlakozó
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 156 cm |
| Magasság (talppal) | 97.3 cm |
| Mélység (talppal) | 37 cm |
| Tömeg (talppal) | 31.4 kg |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| USB portok száma | 1 db |
| VESA szabvány | 400 x 300 mm |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 10 990 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 2 ÉV |
Képernyő |
|
| TV típusa | QLED |
| Képátló (cm) | 177 cm |
| Képátló (inch) | 70 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Hang |
|
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| PVR támogatás | Nincs |
| Böngésző | Van |
| Operációs rendszer | VIDAA |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Bluetooth
Fejhallgató csatlakozó
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 156 cm |
| Magasság (talppal) | 97.3 cm |
| Mélység (talppal) | 37 cm |
| Tömeg (talppal) | 31.4 kg |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| USB portok száma | 1 db |
| VESA szabvány | 400 x 300 mm |