![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 500 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 107 cm |
| Képátló (inch) | 42 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Full HD |
| Felbontás | 1920 x 1080 pixel |
| Betekintési szög | 178 ° |
| További kijelző tulajdonságok |
|
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
| Teletext | Van |
| Tárolható teletext oldalak száma | 2000 |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x10W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| SRS | Nincs |
| További hang jellemzők |
|
Funkciók |
|
| HDMI-CEC támogatás | Van |
| DLNA támogatás | Van |
| PVR támogatás | Van |
| Böngésző | Van |
| Egyéb Smart TV tulajdonságok |
|
| Alkalmazott technológiák |
SIMPLINK
LG alkalmazások (LG Apps Store)
|
| Vezeték nélküli szabványok |
Wi-Fi Direct
Wi-Fi Miracast
|
| Csatlakozók |
HDMI
Scart
Komponens
Kompozit
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Optikai hang kimenet
Fejhallgató csatlakozó
CI+ interfész
|
| USB-ről lejátszható formátumok |
Divx
Mpeg
Mkv
JPEG
Mp3
Feliratkezelés
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 96 cm |
| Magasság (talppal) | 60.6 cm |
| Mélység (talppal) | 23.8 cm |
| Tömeg (talppal) | 12.1 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 46 W |
| Éves energiafogyasztás | 67 kWh/év |
| Energiaosztály (2021-ig) | A+ |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| Scart bemenetek száma | 1 db |
| USB portok száma | 3 db |
| Általános jellemzők |
Falra szerelhetőség (VESA) Kompatibilis (400x400 mm)
|
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 500 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 107 cm |
| Képátló (inch) | 42 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Full HD |
| Felbontás | 1920 x 1080 pixel |
| Betekintési szög | 178 ° |
| További kijelző tulajdonságok |
|
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
| Teletext | Van |
| Tárolható teletext oldalak száma | 2000 |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x10W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| SRS | Nincs |
| További hang jellemzők |
|
Funkciók |
|
| HDMI-CEC támogatás | Van |
| DLNA támogatás | Van |
| PVR támogatás | Van |
| Böngésző | Van |
| Egyéb Smart TV tulajdonságok |
|
| Alkalmazott technológiák |
SIMPLINK
LG alkalmazások (LG Apps Store)
|
| Vezeték nélküli szabványok |
Wi-Fi Direct
Wi-Fi Miracast
|
| Csatlakozók |
HDMI
Scart
Komponens
Kompozit
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Optikai hang kimenet
Fejhallgató csatlakozó
CI+ interfész
|
| USB-ről lejátszható formátumok |
Divx
Mpeg
Mkv
JPEG
Mp3
Feliratkezelés
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 96 cm |
| Magasság (talppal) | 60.6 cm |
| Mélység (talppal) | 23.8 cm |
| Tömeg (talppal) | 12.1 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 46 W |
| Éves energiafogyasztás | 67 kWh/év |
| Energiaosztály (2021-ig) | A+ |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| Scart bemenetek száma | 1 db |
| USB portok száma | 3 db |
| Általános jellemzők |
Falra szerelhetőség (VESA) Kompatibilis (400x400 mm)
|