![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 3 990 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 108 cm |
| Képátló (inch) | 43 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x8W |
Funkciók |
|
| Hordozható TV | Nem |
| DLNA támogatás | Van |
| PVR támogatás | Nincs |
| Böngésző | Van |
| Operációs rendszer | Android |
| Csatlakozók |
HDMI
Komponens
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Optikai hang kimenet
Fejhallgató csatlakozó
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 96.3 cm |
| Magasság (talppal) | 61.7 cm |
| Mélység (talppal) | 18 cm |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 70 W |
| Éves energiafogyasztás | 103 kWh/év |
| Energiaosztály (2021-ig) | A |
További tulajdonságok |
|
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 1 db |
| VESA szabvány | 200 x 200 mm |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 3 990 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 108 cm |
| Képátló (inch) | 43 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x8W |
Funkciók |
|
| Hordozható TV | Nem |
| DLNA támogatás | Van |
| PVR támogatás | Nincs |
| Böngésző | Van |
| Operációs rendszer | Android |
| Csatlakozók |
HDMI
Komponens
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Optikai hang kimenet
Fejhallgató csatlakozó
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 96.3 cm |
| Magasság (talppal) | 61.7 cm |
| Mélység (talppal) | 18 cm |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 70 W |
| Éves energiafogyasztás | 103 kWh/év |
| Energiaosztály (2021-ig) | A |
További tulajdonságok |
|
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 1 db |
| VESA szabvány | 200 x 200 mm |