![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 munkanap |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 3 890 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 5 munkanap |
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | IPS |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képátló | 43 inch |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| Válaszidő | 8 ms |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 4700:1 |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T tuner | Van |
| DVB-C tuner | Van |
Hang |
|
| Hangszóró | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Csatlakozók |
HDMI
USB
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség | 96.3 cm |
| Magasság | 55.8 cm |
| Mélység | 5.9 cm |
| Tömeg | 8.1 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | G |
| Fogyasztás | 125 W |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 munkanap |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 3 890 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 5 munkanap |
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | IPS |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képátló | 43 inch |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| Válaszidő | 8 ms |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 4700:1 |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T tuner | Van |
| DVB-C tuner | Van |
Hang |
|
| Hangszóró | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Csatlakozók |
HDMI
USB
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség | 96.3 cm |
| Magasság | 55.8 cm |
| Mélység | 5.9 cm |
| Tömeg | 8.1 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | G |
| Fogyasztás | 125 W |