![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 5 500 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
| Képernyőméret | 55 |
| Márka | Samsung |
| Kijelzőtechnológia | LED |
| Felbontás | 4K |
| Frissítési gyakoriság | 50 Hz |
| Különleges funkció | Dinamikus kristályszín, AirSlim kialakítás, Crystal processzor 4K, Smart Hub és Gaming Hub, Objektumkövető hangzásvilágDinamikus kristályszín, AirSlim kialakítás, Crystal processzor 4K, Smart Hub és Gaming Hub, Objektumkövető hangzásvilág |
| Tartalmazott alkatrészek | TM2360E távirányító, tápkábel, használati utasítás |
| Csatlakoztathatósági technológia | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Beltéri házak | 16:9 |
| Termék méretei | 24,9 M x 123,3 Sz x 77,4 M centiméter |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 5 500 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
| Képernyőméret | 55 |
| Márka | Samsung |
| Kijelzőtechnológia | LED |
| Felbontás | 4K |
| Frissítési gyakoriság | 50 Hz |
| Különleges funkció | Dinamikus kristályszín, AirSlim kialakítás, Crystal processzor 4K, Smart Hub és Gaming Hub, Objektumkövető hangzásvilágDinamikus kristályszín, AirSlim kialakítás, Crystal processzor 4K, Smart Hub és Gaming Hub, Objektumkövető hangzásvilág |
| Tartalmazott alkatrészek | TM2360E távirányító, tápkábel, használati utasítás |
| Csatlakoztathatósági technológia | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Beltéri házak | 16:9 |
| Termék méretei | 24,9 M x 123,3 Sz x 77,4 M centiméter |