![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 500 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
| Képernyőméret | 43 hüvelyk |
| Márka | Philips |
| Kijelzőtechnológia | LED |
| Felbontás | 4K |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| Különleges funkció | Ambilight, Beépített hangszóró, Flat, Játék mód, Intelligens hangfelismerés |
| Tartalmazott alkatrészek | Tápkábel, Tápkábel, Gyors üzembe helyezési útmutató, Jobb és biztonsági brosúra, Távirányító 2 AAA alkáli elemmel, Asztali kijelző, TelevízióTápkábel, Tápkábel, Gyors üzembe helyezési útmutató, Jobb és biztonsági brosúra, Távirányító 2 AAA alkáli elemmel, Asztali kijelző, Televízió |
| Csatlakoztathatósági technológia | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Képarány | 16:9 |
| Termék méretei | 23,7 M x 96,3 Sz x 63 M centiméter |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 500 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
| Képernyőméret | 43 hüvelyk |
| Márka | Philips |
| Kijelzőtechnológia | LED |
| Felbontás | 4K |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| Különleges funkció | Ambilight, Beépített hangszóró, Flat, Játék mód, Intelligens hangfelismerés |
| Tartalmazott alkatrészek | Tápkábel, Tápkábel, Gyors üzembe helyezési útmutató, Jobb és biztonsági brosúra, Távirányító 2 AAA alkáli elemmel, Asztali kijelző, TelevízióTápkábel, Tápkábel, Gyors üzembe helyezési útmutató, Jobb és biztonsági brosúra, Távirányító 2 AAA alkáli elemmel, Asztali kijelző, Televízió |
| Csatlakoztathatósági technológia | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Képarány | 16:9 |
| Termék méretei | 23,7 M x 96,3 Sz x 63 M centiméter |