![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 5 500 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
| TV típusa | QLED |
| Képátló (cm) | 127 cm |
| Képátló (inch) | 50 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Fényerő | 7800 cd/m2 |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x10W |
Funkciók |
|
| Operációs rendszer | Titan OS |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Bluetooth
Fejhallgató csatlakozó
CI+ interfész
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 111.1 cm |
| Magasság (talppal) | 67 cm |
| Mélység (talppal) | 26.2 cm |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 200 x 100 mm |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 5 500 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
| TV típusa | QLED |
| Képátló (cm) | 127 cm |
| Képátló (inch) | 50 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Fényerő | 7800 cd/m2 |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x10W |
Funkciók |
|
| Operációs rendszer | Titan OS |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Bluetooth
Fejhallgató csatlakozó
CI+ interfész
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 111.1 cm |
| Magasság (talppal) | 67 cm |
| Mélység (talppal) | 26.2 cm |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 200 x 100 mm |