![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 5 500 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 2 ÉV |
| Képernyőméret | 55 hüvelyk |
| Márka | Philips |
| Kijelzőtechnológia | Mini LED |
| Felbontás | 4K |
| Frissítési gyakoriság | 120 Hz |
| Különleges funkció | Ambilight, Beépített hangszóró, Flat, Játék mód, Intelligens hangfelismerés |
| Tartalmazott alkatrészek | Tápkábel, Gyors üzembe helyezési útmutató, Jogi és biztonsági füzet, Távirányító 2 db AAA alkáli elemmel, TV, Asztali állványTápkábel, Gyors üzembe helyezési útmutató, Jogi és biztonsági füzet, Távirányító 2 db AAA alkáli elemmel, TV, Asztali állvány |
| Csatlakoztathatósági technológia | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Beltéri házak | 16:9 |
| Termék méretei | 27M x 123,1SZ x 78M centiméter |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 5 500 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 2 ÉV |
| Képernyőméret | 55 hüvelyk |
| Márka | Philips |
| Kijelzőtechnológia | Mini LED |
| Felbontás | 4K |
| Frissítési gyakoriság | 120 Hz |
| Különleges funkció | Ambilight, Beépített hangszóró, Flat, Játék mód, Intelligens hangfelismerés |
| Tartalmazott alkatrészek | Tápkábel, Gyors üzembe helyezési útmutató, Jogi és biztonsági füzet, Távirányító 2 db AAA alkáli elemmel, TV, Asztali állványTápkábel, Gyors üzembe helyezési útmutató, Jogi és biztonsági füzet, Távirányító 2 db AAA alkáli elemmel, TV, Asztali állvány |
| Csatlakoztathatósági technológia | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Beltéri házak | 16:9 |
| Termék méretei | 27M x 123,1SZ x 78M centiméter |