![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 3 400 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 80 cm |
| Képátló (inch) | 32 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | HD Ready |
| Felbontás | 1366 x 768 pixel |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x6W |
Funkciók |
|
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Bluetooth
Fejhallgató csatlakozó
CI+ interfész
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 72.8 cm |
| Magasság (talppal) | 47.5 cm |
| Mélység (talppal) | 18.5 cm |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 2 db |
| USB portok száma | 1 db |
| VESA szabvány | 75 x 75 mm |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 3 400 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 80 cm |
| Képátló (inch) | 32 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | HD Ready |
| Felbontás | 1366 x 768 pixel |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x6W |
Funkciók |
|
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Bluetooth
Fejhallgató csatlakozó
CI+ interfész
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 72.8 cm |
| Magasság (talppal) | 47.5 cm |
| Mélység (talppal) | 18.5 cm |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 2 db |
| USB portok száma | 1 db |
| VESA szabvány | 75 x 75 mm |