![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 2 990 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | IPS |
| Gaming monitor | Nem |
| Hordozható monitor | Nem |
| Ívelt kijelző | Nem |
| 3D monitor | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képátló | 24 inch |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 1000:1 |
| Dinamikus kontraszt | 5000000:1 |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 75 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T tuner | Nincs |
| DVB-C tuner | Nincs |
Hang |
|
| Hangszóró | Van |
| Hangszóró teljesítménye | 2 x 1.2 W |
Kommunikációs csatornák |
|
| Csatlakozók |
VGA (D-sub)
DVI
HDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 55.8 cm |
| Magasság (talppal) | 40.3 cm |
| Mélység (talppal) | 25.9 cm |
| Tömeg (talppal) | 5.6 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Fogyasztás | 23 W |
További tulajdonságok |
|
| AMD FreeSync támogatás | Nincs |
| Nvidia G-Sync támogatás | Nincs |
| Beépített webkamera | Nincs |
| Beépített mikrofon | Nincs |
| Állítható magasság | Igen |
| Dönthető | Igen |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 2 990 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | IPS |
| Gaming monitor | Nem |
| Hordozható monitor | Nem |
| Ívelt kijelző | Nem |
| 3D monitor | Nem |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képátló | 24 inch |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 1920 x 1080 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 1000:1 |
| Dinamikus kontraszt | 5000000:1 |
| Betekintési szög | 178 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 75 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T tuner | Nincs |
| DVB-C tuner | Nincs |
Hang |
|
| Hangszóró | Van |
| Hangszóró teljesítménye | 2 x 1.2 W |
Kommunikációs csatornák |
|
| Csatlakozók |
VGA (D-sub)
DVI
HDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 55.8 cm |
| Magasság (talppal) | 40.3 cm |
| Mélység (talppal) | 25.9 cm |
| Tömeg (talppal) | 5.6 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Fogyasztás | 23 W |
További tulajdonságok |
|
| AMD FreeSync támogatás | Nincs |
| Nvidia G-Sync támogatás | Nincs |
| Beépített webkamera | Nincs |
| Beépített mikrofon | Nincs |
| Állítható magasság | Igen |
| Dönthető | Igen |