![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 2 990 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | TN |
| Gaming monitor | Nem |
| Hordozható monitor | Nem |
| Ívelt kijelző | Nem |
| 3D monitor | Nem |
| Érintőképernyő | Igen |
| Képátló | 17 inch |
| Képarány | 5:4 |
| Felbontás | 1280 x 1024 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Fényerő | 200 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 1000:1 |
| Betekintési szög | 170 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 75 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T tuner | Nincs |
| DVB-C tuner | Nincs |
Hang |
|
| Hangszóró | Nincs |
Kommunikációs csatornák |
|
| Csatlakozók |
VGA (D-sub)
HDMI
USB
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Tömeg (talppal) | 3.3 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Fogyasztás | 28 W |
További tulajdonságok |
|
| AMD FreeSync támogatás | Nincs |
| Nvidia G-Sync támogatás | Nincs |
| Beépített webkamera | Nincs |
| Beépített mikrofon | Nincs |
| Állítható magasság | Nem |
| Dönthető | Igen |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 2 990 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
| Típus | LED monitor |
| Panel típusa | TN |
| Gaming monitor | Nem |
| Hordozható monitor | Nem |
| Ívelt kijelző | Nem |
| 3D monitor | Nem |
| Érintőképernyő | Igen |
| Képátló | 17 inch |
| Képarány | 5:4 |
| Felbontás | 1280 x 1024 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Fényerő | 200 cd/m2 |
| Statikus kontraszt | 1000:1 |
| Betekintési szög | 170 ° |
| Képfrissítési frekvencia | 75 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T tuner | Nincs |
| DVB-C tuner | Nincs |
Hang |
|
| Hangszóró | Nincs |
Kommunikációs csatornák |
|
| Csatlakozók |
VGA (D-sub)
HDMI
USB
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Tömeg (talppal) | 3.3 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Fogyasztás | 28 W |
További tulajdonságok |
|
| AMD FreeSync támogatás | Nincs |
| Nvidia G-Sync támogatás | Nincs |
| Beépített webkamera | Nincs |
| Beépített mikrofon | Nincs |
| Állítható magasság | Nem |
| Dönthető | Igen |