![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 500 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
| Hang: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangszóró kimeneti teljesítmény: | 20 W |
| EPREL: | 2230378 |
|---|---|
| MPN: | 50UA73006LA |
| Energiahatékonysági osztály SDR: | G (skála A-G) |
| Energiahatékonysági osztály HDR: | G (skála A-G) |
| Energiafogyasztás SDR: | 71 kWh/1000h |
| Energiafogyasztás HDR: | 95 kWh/1000h |
| Elektronikus programújság (epg): | Igen |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Igen |
| Internet TV: | Igen |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Teletext: | Igen |
| Felvétel merevlemezre (pvr): | Igen |
| Élőadás felvétele és lejátszása egyszerre (timeshift): | Igen |
| Elalvás időzítő: | Igen |
| Beépített usb média lejátszó: | Igen |
| Csatlakozók: | AirPlay, Chromecast, CI Plus, HDMI bemenet, HDMI-eARC, Optikai S/PDIF, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Hdmi bemenetek száma: | 3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Miracast: | Igen |
| Képernyő tükrözés: | Igen |
| Képernyőformátum: | 16:9 |
|---|---|
| képátló: | 126 cm (50") |
| felbontás: | 3.840 pixel x 2.160 pixel |
| 4K (UHD): | Igen |
| HDR: | Igen |
| HDR: | HDR, HDR10, HLG |
| Képkockasebesség: | 60 Hz |
| LED háttérvilágítás: | Igen |
| Beépített 3. vevőegység: | Igen |
| Vevőtípus: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| méretek: | SZ 111,10 cm x M 64,10 cm x M 5,90 cm |
|---|---|
| méret állvánnyal: | SZ 111,10 cm x M 70,80 cm x M 29,20 cm |
| Súly: | 8,90 kg |
| Súly (lábbal): | 9,10 kg |
| Fali tartó: | opcionális |
|---|---|
| Láb: | Igen |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 500 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
| Hang: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangszóró kimeneti teljesítmény: | 20 W |
| EPREL: | 2230378 |
|---|---|
| MPN: | 50UA73006LA |
| Energiahatékonysági osztály SDR: | G (skála A-G) |
| Energiahatékonysági osztály HDR: | G (skála A-G) |
| Energiafogyasztás SDR: | 71 kWh/1000h |
| Energiafogyasztás HDR: | 95 kWh/1000h |
| Elektronikus programújság (epg): | Igen |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Igen |
| Internet TV: | Igen |
| Hangvezérlés: | Igen |
| Teletext: | Igen |
| Felvétel merevlemezre (pvr): | Igen |
| Élőadás felvétele és lejátszása egyszerre (timeshift): | Igen |
| Elalvás időzítő: | Igen |
| Beépített usb média lejátszó: | Igen |
| Csatlakozók: | AirPlay, Chromecast, CI Plus, HDMI bemenet, HDMI-eARC, Optikai S/PDIF, USB-A, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Hdmi bemenetek száma: | 3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Miracast: | Igen |
| Képernyő tükrözés: | Igen |
| Képernyőformátum: | 16:9 |
|---|---|
| képátló: | 126 cm (50") |
| felbontás: | 3.840 pixel x 2.160 pixel |
| 4K (UHD): | Igen |
| HDR: | Igen |
| HDR: | HDR, HDR10, HLG |
| Képkockasebesség: | 60 Hz |
| LED háttérvilágítás: | Igen |
| Beépített 3. vevőegység: | Igen |
| Vevőtípus: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| méretek: | SZ 111,10 cm x M 64,10 cm x M 5,90 cm |
|---|---|
| méret állvánnyal: | SZ 111,10 cm x M 70,80 cm x M 29,20 cm |
| Súly: | 8,90 kg |
| Súly (lábbal): | 9,10 kg |
| Fali tartó: | opcionális |
|---|---|
| Láb: | Igen |