![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 500 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 101 cm |
| Képátló (inch) | 40 inch |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Full HD |
| Felbontás | 1920 x 1080 pixel |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Hang |
|
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| Operációs rendszer | VIDAA |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
|
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 1 db |
| USB portok száma | 1 db |
| VESA szabvány | 200 x 200 mm |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 MUNKANAP |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 500 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 ÉV |
Képernyő |
|
| TV típusa | LED |
| Képátló (cm) | 101 cm |
| Képátló (inch) | 40 inch |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Full HD |
| Felbontás | 1920 x 1080 pixel |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Hang |
|
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| Operációs rendszer | VIDAA |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
|
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 1 db |
| USB portok száma | 1 db |
| VESA szabvány | 200 x 200 mm |