![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 munkanap |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 490 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 2 év |
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 108 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Fekete |
| Interfész | 2 x USB 1 x RJ-45 3 x HDMI CI+ slot |
Okos TV
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Amazon Prime Disney+ |
| Processzor típusa | Quad core |
| Tárolókapacitás | 8 GB |
Videó jellemzők
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
Audio jellemzők
| Audio technika | Dolby Digital Plus |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 8 W |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
Energia fogyasztás
| Energiafogyasztás | 90 W |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 50 kWh |
| Évi energiafogyasztás | 73 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | F energiaosztály |
Méretek
| Méretek állvánnyal | 956.5 x 237.2 x 600.5 mm |
| Méretek állvány nélkül | 956.5 x 85.2 x 555.8 mm |
| Súly állvánnyal | 6.2 kg |
| Doboz méretei | 1060 x 126 x 625 mm |
| Doboz súlya | 8.9 kg |
Kiegészítők
| Csomag tartalma | Állvány Elemek Tápkábel Távirányító Használati utasítás |
Falra szerelhető rendszer
| VESA kompatibilitás | 200 x 200 |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 munkanap |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 490 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 2 év |
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 108 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Fekete |
| Interfész | 2 x USB 1 x RJ-45 3 x HDMI CI+ slot |
Okos TV
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Amazon Prime Disney+ |
| Processzor típusa | Quad core |
| Tárolókapacitás | 8 GB |
Videó jellemzők
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
Audio jellemzők
| Audio technika | Dolby Digital Plus |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 8 W |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
Energia fogyasztás
| Energiafogyasztás | 90 W |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 50 kWh |
| Évi energiafogyasztás | 73 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | F energiaosztály |
Méretek
| Méretek állvánnyal | 956.5 x 237.2 x 600.5 mm |
| Méretek állvány nélkül | 956.5 x 85.2 x 555.8 mm |
| Súly állvánnyal | 6.2 kg |
| Doboz méretei | 1060 x 126 x 625 mm |
| Doboz súlya | 8.9 kg |
Kiegészítők
| Csomag tartalma | Állvány Elemek Tápkábel Távirányító Használati utasítás |
Falra szerelhető rendszer
| VESA kompatibilitás | 200 x 200 |