![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 munkanap |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 490 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 2 év |
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 109 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Speciális technológia | QLED |
| Képminőség | 4K |
| Szín | Fekete |
| Interfész | 2 x USB 1 x RJ-45 4 x HDMI CI+ slot |
Okos TV
| Operációs rendszer | Google TV |
| Operációs rendszer verziója | 5.0 |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Amazon Prime Disney+ |
| Processzor típusa | ARM CA53 Quad Core |
| Tárolókapacitás | 16 GB |
Videó jellemzők
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10 |
| Képtechnika | Direct LED |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
Audio jellemzők
| Audio technika | Dolby Digital Plus |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 8 W |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
Energia fogyasztás
| Energiafogyasztás | 90 W |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 51 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Évi energiafogyasztás | 73 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | F energiaosztály |
Méretek
| Méretek állvánnyal | 954.5 x 219.8 x 605.9 mm |
| Méretek állvány nélkül | 954.5 x 83.8 x 554.8 mm |
| Súly állvánnyal | 6.45 kg |
| Doboz méretei | 1060 x 126 x 625 mm |
| Doboz súlya | 8.64 kg |
Kiegészítők
| Állvány | Igen |
| Csomag tartalma | Állvány Elemek Tápkábel Távirányító Használati utasítás |
Falra szerelhető rendszer
| VESA kompatibilitás | 200 x 200 |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 munkanap |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 490 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 2 év |
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 109 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Speciális technológia | QLED |
| Képminőség | 4K |
| Szín | Fekete |
| Interfész | 2 x USB 1 x RJ-45 4 x HDMI CI+ slot |
Okos TV
| Operációs rendszer | Google TV |
| Operációs rendszer verziója | 5.0 |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Amazon Prime Disney+ |
| Processzor típusa | ARM CA53 Quad Core |
| Tárolókapacitás | 16 GB |
Videó jellemzők
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10 |
| Képtechnika | Direct LED |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
Audio jellemzők
| Audio technika | Dolby Digital Plus |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 8 W |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
Energia fogyasztás
| Energiafogyasztás | 90 W |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 51 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Évi energiafogyasztás | 73 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | F energiaosztály |
Méretek
| Méretek állvánnyal | 954.5 x 219.8 x 605.9 mm |
| Méretek állvány nélkül | 954.5 x 83.8 x 554.8 mm |
| Súly állvánnyal | 6.45 kg |
| Doboz méretei | 1060 x 126 x 625 mm |
| Doboz súlya | 8.64 kg |
Kiegészítők
| Állvány | Igen |
| Csomag tartalma | Állvány Elemek Tápkábel Távirányító Használati utasítás |
Falra szerelhető rendszer
| VESA kompatibilitás | 200 x 200 |