![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 munkanap |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 9 990 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 2 év |
Képernyő |
|
| Képátló (cm) | 189 cm |
| Képátló (inch) | 75 inch |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Funkciók |
|
| Hordozható TV | Nem |
| Operációs rendszer | webOS |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Optikai hang kimenet
CI+ interfész
|
További tulajdonságok |
|
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 400 x 300 mm |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 munkanap |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 9 990 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 2 év |
Képernyő |
|
| Képátló (cm) | 189 cm |
| Képátló (inch) | 75 inch |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Funkciók |
|
| Hordozható TV | Nem |
| Operációs rendszer | webOS |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Optikai hang kimenet
CI+ interfész
|
További tulajdonságok |
|
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 400 x 300 mm |