![]() |
||
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 munkanap |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 490 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 év |
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 81 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Képminőség | HD |
| Szín | Fekete |
Okos TV
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verziója | 11 |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Amazon Prime Twitch Apple TV+ |
| Főbb jellemzők | Hangvezérlés |
| Mirroring | Android |
| Intelligens hangsegéd | Google assistant built in |
| Processzor típusa | ARM CA55 Quad-Core |
Videó jellemzők
| Felbontás | 1366 x 768 |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
Audio jellemzők
| Audio technika | Dolby Digital 2.0 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 16 W |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
Energia fogyasztás
| Energiafogyasztás | 56 W |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
Méretek
| Méretek állvánnyal | 719 x 151 x 456 mm |
| Méretek állvány nélkül | 719 x 82 x 423 mm |
| Súly állvánnyal | 3.35 kg |
Kiegészítők
| Csomag tartalma | Állvány Tápkábel Távirányító |
Falra szerelhető rendszer
| VESA kompatibilitás | 100 x 100 |
Gyártó: Thomson
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI IDŐ: | 5 munkanap |
![]() |
KISZÁLLÍTÁSI DÍJ: | 4 490 Ft |
![]() |
GARANCIA: | 1 év |
Általános tulajdonságok
| Kijelző átmérő | 81 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Képminőség | HD |
| Szín | Fekete |
Okos TV
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verziója | 11 |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Amazon Prime Twitch Apple TV+ |
| Főbb jellemzők | Hangvezérlés |
| Mirroring | Android |
| Intelligens hangsegéd | Google assistant built in |
| Processzor típusa | ARM CA55 Quad-Core |
Videó jellemzők
| Felbontás | 1366 x 768 |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
Audio jellemzők
| Audio technika | Dolby Digital 2.0 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 16 W |
Kapcsolódás
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
Energia fogyasztás
| Energiafogyasztás | 56 W |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
Méretek
| Méretek állvánnyal | 719 x 151 x 456 mm |
| Méretek állvány nélkül | 719 x 82 x 423 mm |
| Súly állvánnyal | 3.35 kg |
Kiegészítők
| Csomag tartalma | Állvány Tápkábel Távirányító |
Falra szerelhető rendszer
| VESA kompatibilitás | 100 x 100 |
Gyártó: Thomson